طراحی سایت
واکنش گرا و داینامیک
دیجیتال مارکتینگ


 

Clients & partners


introducing proudly,some of our proud CoWorkers and Customersباز طراحی،ارتقا،ویرایش و بهبود سایتهای از پیش طراحی شده

سایتهای قدیمی:

زمان عامل مهمی در تامین امنیت وبسایتهای این دوره و زمونه است. مهمه که سایتتون کی بروز رسانی شده. منظورم نرم افزارهاشه و هسته ی سایت، نه که مطالبش!

اگر یک سایتی دارید و این سایت رو قبلا یکی براتون طراحی کرده و حالا دیگه نمیتونه نیازهاتونو برآورده کنه، یا که احساس می کنید کنده و با خطا و مشکل در لود شدن،مواجع میشه، عالیه،چون ما اینجاییم. یک یوزر پس ازتون می گیریم و یه مدت بعد، بهتون میگیم چه پیشنهادهایی داریم، اگر موافق بودید، از فرداش شروع می کنیم.

شاید شما از ما بخواهید که مشتریان و مخاطبتاتون اصلا نفهمن چه اتفاقی روی سایت افتاده که خب این کار رو بلدیم. یعنی خطاها و گیر و گورها را برطرف میکنیم ولی ظاهر موفق قبلی رو تغییر اساسی نمیدیم تا مخاطبت احیانا غریبی نکنه!

ارتقای قابلیتها:

خب خیلی از سایتها از روز اول راه اندازی نمیدونن که آینده ی نزدیک دچار موفقیت بزرگ میشن. واسه ی همین، پیش بینی دقیق در مورد قابلیتهای سایت ندارن. اما حالا که با سیل مخاطبین مواجهه شدن با ما تماس میگیرن و ما حلش می کنیم.

ویژگی مهم ما اینه که به تلاشهای قبلی احترام می گذاریم و رابطه ی همکاری خوبی با عمده خوبای طراحی سایت ایران داریم. همچنین رابمون با میزبانهای سایت هم عالیه. مثلا بچه ها ی میزبان فا، مارو با اسم کوچیک صدا میزنن!

خیلی عالیه. با ما تماس میگیرد و میگید مثلا من روز 10 تا کاربر داشتم و حالا 10000 تا دارم. ما هم می گیم: خدا بده برکت. و شروع می کنیم.

شایدم مثلا رتبه GTmetrix یا Alexa یا MOZ.com ارضاتون نمی کنه و میخواهید رنک Google  رو بهبود ببخشید. عالیه، اینم هستیم.

ما خیلی صادقانه به شما میگیم که چقدر خرج کردیم و دستمزدمون چقدر میشه. راست و حسینی، به نسبت کیفیت کار تیم"ویوو" یکی از مناسبترین تعرفه های قیمت رو داریم.


Awards & recommendations


Submit project & get quote

مکاتبه در مورد پروژه جدید

70 / 100 امتیاز سئو

HomePrivacy Policyطراحی سایت، طراحی وبسایت،

طراحی سایت داینامیک،طراحی سایت استاتیک،سایت PHP، سایت وردپرس، تعمیر سایت،تعمیر و نگداری سایت،طراحی وبسایت حرفه ای،بهترین طراحی سایت

تماس بگیرید: