طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه زیتون حاج صفری و پسران اصل، یک بخش از یک پروژه ماکتینگ بود که ویووتیم با شرکت حاج صفری و پسران اصل انجام داد. یکی مولتی پروژه جذاب در حوزه مواد غذایی و نوشیدنی که با موفقیت انجام شد.

طراحی فروشگاه اینترنتی کار سختی نیست اما اگر قرار باشد کار را برای کارفرمایی انجام دهی که دارای فروشگاههای حقیقی متعدد باشد، حساسیت را بالا می برد. این فروشگاه اینترنتی احتمالا قرار است با تمام شعب فروشگاههای فیزیکی، به لحاظ فروش و محتوا، رقابت کند. خدا را شکر می کنیم که از پس این چالش بزرگ با موفقیت بر آمدیم. حالا کارفرمای ما این فروشگاه اینترنتی را بعنوان یکی از شعب اصلی خود پذیرفته است. بخشی از شرح این پروژه اتصال به درگاههای بانکی بود که برای این منظور، نمادهای اعتماد نیز دریافت گردید.

فروشگاه اینترنتی زیتون حاج صفری پسران اصل

شاید ویژگی و نکته ی منحصر به فرد این فروشگاه اینترنتی را در بکند این سایت باید جستجو کرد. برنامه ویژه ی ما برای این کارفرما امنیت سایت بود. استفاده از ماژولهای اورجینال و میزبانی امن، از اولویتهای طراحی این سایت بود. با توجه به رقبای این برند،امنیت سایت ، برای ما چالش بسیار بزرگی بود. علاوه بر ظاهر جذاب و قالب واکنش گرایی که برای کاربر سایت، ساده باشد، تا زمانی که قرارداد پشتیباتی سایت برقرار بود، علی رغم بیش از 100 دیداس، سایت با آپتایم 99 درصدی با موفقیت به فعالیت خود ادامه می داد.

نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی

طراحی اختصاصی این سایت حدود 1.5 ماه طول کشید و اگر شما تمایل به داشتن چنین وبسایتی دارید، باید خود را برای صرف هزینه ای حدود 20 میلیون آماده کنید.

صفری

فلوکس پرو

تاریخ

فروردین 1399

خدمات

طراحی وب