طراحی سایت املاک

سایت گروه املاک میرهاشمی، یه ابرپروژه در طراحی سایت محسوب می شود چراکه برای اولین بار چند هنر و فن در طراحی سایت همزمان و موازی این مگا پروژه را به انجام رساندند.

کارفرمای این سایت یعنی گروه املاک میرهاشمی چند دستور داشت: سایتی زیبا که در گوگل براحتی بالا بیاید و بشود در ان بانک کاملی از املاک منطقه کردان را گنجاند. بطوریکه هم مشتریان و هم مشاوران املاک بتوانند فایل های خود را در این سایت منتشر کنند. شاید تعریف این پروژه در سه خط انجام شود لیکن ادغام این خواسته ها به نحو احسنت، کاری بسیار پیچیده و سنگین بود. لذت چالشهای بزرگ در فن آوری اطلاعات را استقبال می کنیم.

طراحی سایت املاک میرهاشمی

مشاوران املاک و بازدید کنندگان می توانند برای خود حساب کاربری باز کنند. بعد از ورود با اطلاعات شخصی خود، می توانند با فیلترهای متنوع به اطلاعات املاک سپرده شده نزد این سایت، دسترسی پیدا کنند. همچنین می توانند ملک یا زمین خود را آگهی کنند. ما امکانی را فراهم کردیم تا کارفرما برای این امکانات، وجه دریافت کند و سرویسهای سایت را با امکانات سطوح متنوع در اختیار کاربران قرار  دهد.

طراحی سایت برای املاک

ما در این پروژه، 2 کار بزرگ انجام دادیم. یکی طراحی وبسایت و دیگری طراحی نرم افزاری برای بایگانی املاک این گروه املاک. البته این نرم افزار آرشیو ملک را طوری طراحی کردیم که هم کارفرما امکان استفاده از آن را دارد و وهم کاربران سایت از راه دور. این نوعی از خلق یک اثر منحصر به فرد بود که از پس آن بر آمدیم.

اگر شما تمایل به داشتن چنین وبسایت ترکیبی دارید باید بدانید که طراحی آن حدود 3 ماه طول کشید و هزینه آن برای شما حدود 20 میلیون خواهد بود.

مشتری

گروه املاک میرهاشمی

تاریخ

زمستان 1399

خدمات

طراحی وب و نرم افزار


سفارش چنین سایتی