سایت دکتر سعید محمد

سایت سعید 1400 یک سایت اطلاع رسانی تبلیغاتی است. کارفرمای این سایت جمعی از حامیان دکتر سعید محمد در انتخابات 1400 است. این سایت بر پایه تکنولوژی وردپرس طراحی شده است. قالب اینتاکتیو اختصاصی این سایت یکی از پیشرفته ترین تمپلیتهایی است که ویووتیم تاکنون طراحی نموده است.

 

سایت سعید 1400 با 5 زیر دامنه، دارای وبلاگ و چند نویسنده است که دسترسی های متنوعی به کاربران سایت اختصاص داده شده است. با توجه به نوع کاربری این سایت، استفاده و دسترسی های متنوعی برای کاربران سایت تعریف شده است . بطوریکه کاربران مختلف می توانند ضمن استفاده از مطالب سایت، تصاویر،فیلمها و مطالب خود را با مدیران سایت به اشتراک بگذارند.

تبلیغات ریاست جمهوری

درخواست کارفرما، اینتراکتیو بودن است بنابراین با تکنولوژی بکار رفته، بازدید کننده می توانند بصورت آنلاین با مدیران سایت در ارتباط باشند. همچنین بازدید کننده می تواند پیغام خود را بصورت آفلاین ارسال کند و کاربر سایت بصورت تیکت دریافت نماید. این تیکت بسیار ساده در قالب یک ایمل به مدیران سایت ارسال می شود. با چک کردن ایمیل، مدیر می تواند در جریان نکات کاربران قرار گیرند.

تماس با سعید محمد

طراحی این سایت تقریبا دو هفته زمان برد. این طراحی با استعداد 3 نفر نیروی انسانی در قسمتهای گرافیک،طراحی بکند و محتوا، انجام شد. اگر شما علاقمند هستید تا چنین وبسایتی را داشته باشد میتوانید با صرف هزینه ای حدود 2 میلیون تومان، سفارش این پروژه را انجام دهید.

مشتری

حامیان دکتر محمد

تاریخ

فروردین ۱۴۰۰

خدمات

طراحی وب