راه اندازی رستوران فرانسوی،راه اندازی فست فود،راه اندازی فودکرت،مشاوره رستوران،مشاوره فست فود،مشاوره راه اندازی رستوران،شف ویوو،شف وحید بخشی،رستوران بین المللی،فودکرت بین المللی،فود کورت بین المللی،راه اندازی فود کورت

"ویوو تیم" چه کارهایی انجام میدهد؟

vivo team services

خلق رستوران

راه اندازی رستوران واژه ای ناقص از یک مفهوم بزرگ است. مفهومی به طعم رضایت از مزه. گروه ما بسیار مجرب است برای خلق و تاسیس اماکن خوراک و نوشیدنی به سبک ملل. فهمی درست از سبکهای خوراک، سلایق و خواسته های مشتریان و واقعیات بین الملیی بازار، گروه ویوو را به بهترین مشاور شما برای سرمایه گزاری در حوزه F&B بدل نموده است. انتخاب این گروه دقیق و عالم در هنر آشپزی، شما راا به نتایج رضایتمندی نزدیک مینماید.

chef-of-iran

chef-of-iran

رستورانهای تمام سرویس یا Full service restaurants :

این رستورانها به 2 بخش تقسیم می شوند:

- غذاخوری خوب یا fine dining:

رستورانهایی لوکس که علاوه بر غذای فاخر، بابت سرویسهای اشرافی که به مشتریان خود ارایه می کنند،هزینه دریافت می کنند. در این رستورانها، اولویت حس رفاه و زندگی اشرافی است که باید به ذهن مشتری متبادر کنیم. ویوو با تجربه مدیریت در رستورانهای فرانسوی و آموزش در کوردن بلو،تسلط لازم به راه اندازی چنین رستورانهایی را دارد. برخی از معروفترین رستورانهای این گروه عبارتند از Morton’s، Ruth’s Chrisو Wolfgang Puck

fine dining

رستورانهای خوب

- غذاخوری کژوال یا casual dining:

مدل اقتصادی رستورانهای فاین داینینگ هستند. این رستورانها شاید منطقی ترین رستورانهایی هستند که به تعداد بیشتری مشتری، نسبت به رستورانهای قبلی، سرویس ارایه مینمایند. قیمت سرویس و غذا در این رستورانها، منطقی تر بوده و چیزی بین فاین داینینگ و فست فودها می باشند. با توجه به رزومه عالی ویوو تیم در راه اندازی چنین رستورانهای موفقی، پیشنهاد میکنیم اگر قصد سرمایه گزاری در این حوزه را دارید، با ویوو تیم همراه شوید. برخی از معروفترین رستورانهای این گروه عبارتند از California Pizza Kitchen، Olive Garden،Chili’s Macaroni Grill،Outback Steakhouse و Red Lobster

rotisseur

rotisseur

رستورانهای فست کژوال یا Fast-Casual Restaurants :

این رستورانها به کیفیت غذایشان شناخته می شوند. یعنی تمرکز مالکین و عوامل این رستوران بر غذا و کیفیت آن است. انتظار سرویس سالن و پذیرایی لوکس خدمه، در این رستورانها، انتظاری دو از ذهن می باشد. در واقع میتوان این رستورانها را فست فودهای لوکس هم نامید. ویووتیم تسلط کامل بر طراحی و اجرای رستورانهای فست کژوال دارد.

رستورانهای Fast Casual

رستورانهای Fast Casual

رستورانهای سرویس سریع یا Quick service :

تمرکز بر سرعت سرویس دهی از ویژگیهای این رستورانها می باشد. البته اشتباه نشود،فست فود ها یکی از انواع رستورانهای کوییک سرویس، می باشند. این رستورانها غذا ها را در قالبتهای مشخصی، سریع و ارزان می فروشند. مهمترین و جدی ترین قابلیتی که مشاورهای این حوزه نیاز دارند،آگاهی بر حوزه ی بین الملی این صنعت است. ویووتیم با تجربه راه اندازی و فعالیت در کوییک فودهای بین المللی، برند شما را در مسیر درست و استاندارد، هدایت خواهد نمود.

فست فود

فست فود

طراحی

از یک کارت ویزیت گرفته تا اپلیکیشن برند شما، نیاز به طراحی دارد. من همراه با تیم خوبم، در کنار شما هستیم تا مناسب ترین و حرفه ای ترین طراحان و طراحی را با قیمتی باور نکردنی، در اختیار داشته باشید. اگر بخواهم به بخشی از ویژگیهای کار تیمی خودمان اشاره کنم:

اوج تبحر و مهرات

در تیم شما، همه افراد، کار خود را فهمیده اند و انجام کار شما برایشان تبدیل به یک تفریح و لذت شده است.


اختصاصی و متمرکز

ما روی خواسته ی شما متمرکزیم. به کارهای قبلی و همردیف، توجهی نداریم. ما میخواهیم شما بدرخشید و روی این نکته متمرکزیم.


رازداری و امنیت

نمی گزاریم فضولان از کار شما سر در بیاورند و بدخواهان را از اطلاعات مهم شما،دور نگه میداریم. امنیت را زندگی می کنیم.


تبلیغات

تبلیغ از ریشه بلغ می آید. یعنی ابتدا باید بالغ شویم و بعد مردم راجع به ما بدانند. ما در تیم خوبمان، وظیفه داریم کمک کنیم شما بلیغتر بدرخشید و این کار را به شدت بلد هستیم.

برندینگ

نام و نشان تجاری شما را به چشم می آوریم. شما خوب هستید و باید به اندازه کافی ورد زبان مردم باشید. ما خوب میدانیم چگونه شما را سر زبانها بیاندازیم. البته خودمان را دور از آنها نگه میداریم. چشم میخوریم!


اتاق فکر

قبل از هر اقدامی برای تبلیغ،تعدادی آدم کار بلد که یکیشون روانشناس و اون یکی جامعه شناسه با مدیر محتوا می نشینند و نقشه می کشند که بهتر است کی چه بگوبد و احیانا نگوید. این اتاق قلب کارهای موفق تیم ویوو است.


رستوران داری

میدونید که ویوو یک از شف های بین المللی است. عالیه،اگر رستوران،فود کرت یا فست فود با معیارهای بین المللی در نظر داری، تیم ما از طراحی کتابچه برند تا تدوین شرح وظایف، شما را صاحب یک رستوران سطح بالا می نماید.

کانسپت منحصر بفرد

من فکر می کنم رستوران مانند یک گالری است که هنرمند، آثارش را به نمایش می گذارد. حال می ماند پیدا کردن آن هنرمند که مردم برای دیدن آثارش، حاضر باشند،پول خرج کنند. اون با ویوو.


تناسب و هماهنگی

ستاپ رستورانهای محتلف و سالها کار در رستورانهای خارجی، به ویوو مهارتی داده است که میتواند بین عناصر متنوع و مختلف یک رستوران، هماهنگی و هارمونی برقرار نماید که مشتری صدایی واحد و زیبا را دریافت کند. این لازمه ی یک رستوران سطح بالا است که ویوو بخوبی میداند.


طراحی سایت داینامیک و واکنش گرا


Basic

2میلیون تومانسالیانه

Lorem ipsum dolor

  • هاستینگ
  • سئو
  • مدیریت محتوا
  • قالب

Basic

2میلیونسالی

مناسب برای سایتهای شخصی

  • پایه|ایمیل محدود|میزبانی یک سایت
  • UI & Theme
  • عمومی

Pro

18میلیونسالی

مناسب برای برندها

  • پیشرفته منعطف|بدون محدویت ایمیل|میزبان سه سایت
  • محتوا و قالب برای موتور جستجو
  • حرفه ای و بهینه شده برای موتور جستجو

FAQ


پرسش و پاسخ

1* امنیت سایت را چگونه تامین می کنید؟
اگر بد برداشت نشود، ما هممون امنیتی هستیم. البته کلاه سفیدیم. یعنی به سایت مردم کار نداریم. فقط پروژه قبول می کنیم و امنیتشونو تامین می کنیم. در راه رضای خدا هم نیست. خب حالا که واسه مردم میتونیم اینطوری امنیت بیاریم، معلومه که واسه ساخته ی دست خودمون برنامه ویژه داریم. ما جایزه داریم برای کسی که یکی از سایتهای زیر مجموعه تیم امنیت "ویوو" رو بتونه برای بیشتر از 10 دقیقه زیر حمله ببره. نمیتونه. خیالتون راحتتر از قبل.
2* آیا برای داشتن سایت،نیاز به سواد متناسب یا برنامه نویسی دارم؟
یک چیزی داریم به اسم مدیریت محتوا که ما سایت رو اونجوری به شما تحویل میدیم. اگر شما بلد باشی با واتس اپ برای دوستت عکس ارسال کنی، با سایتی که ما طراحی می کنیم هم میتونی براحتی کار کنی. یک پنل در اختیارت می گذاریم. بعد از وارد کردن یوزر نیم و پسورد، براحتی آب خوردن میتونی مطلب بزاری و عکس وارد کنی و خلاصه سایت داری کنی. نهایتا هم خیالت راحت باشه. ما یک جلسه ی آموزشی مفصل برات می گذاریم که تا اوستا نشدی جلسه ادامه پیدا می کنه. کار کردن با ما راحته چون سالها تجربه داریم،مثل پیرمردا،صبوریم!
3* میشه راجع به برنامه های مارکتینگ توضیح بدید؟
* بله میشه! خب مارکتینگ یک موضوع گسترده است که توضیحش خیلی طولانیه. خلاصشو بگم: اگر کالا یا خدمتی داری که دوست داری بفروشیش یا بیشتر ارایه کنیش و کمک نیاز داری، ما هستیم. ما در تیم "ویوو" با ترکیبی از روشها، بازار را از حضور شما مطلع می کنیم و شما رو سر زبونها می اندازیم. برای ارایه روشها و ابتکارات یه عددی از به شما پیشنهاد می کنیم. بابت اجرای اونها هم همینطور. مطمئن باشید که عددهای ما از توان شما بیشتر نیست و در تعادل و هماهنگی با توان مالی و برنامه های آینده ی شما است.
4* hazine haye tarrahi site cheghadr ast
واقعا اظهار نظر در مورد قیمت طراحی، اذیتمون می کنه. چون قیمت گذاری روی هنره. ولی خب بالاخره باید بتونیم صداش کنیم. بهتره این کارو بکنیم. ما یک لیست از خواسته های شما تهیه می کنیم. بعدش بین علما یک شورکی می کنیم. آخرش به شما یک برنامه میدیم. فکر نکنی این که گفتم یه عدد میلیونیه. نه. خیلی وقتها شده ما سایت رو رایگان راه اندازی کردیم. یه وقتایی هم مایه به مایه. اگر راضی باشی گاهی هم سود بردیم. خب دیگه انتخاب با خودته که از ما حمایت کنی یا اینکه چقدر حمایت کنی!
5* وسایل رستوران را از کدام برند انتخاب کنم؟

تجهیزات رستوران، قلب موفقیت یک رستوران است. این تجهیزات باید در هماهنگی با منو و پرسنلی باشد که از آن استفاده می کنند. همین جا مشخص می شود که بهترین تجهیزات رستورانی، واژه ای اشتباه است. وقتی شما راه انداز یا مشاور خود را انتخاب نمودید، او با هماهنگی شما، دست به انتخاب تجهیزات رستورانی می زند. شاید او با تجهیزات ایرانی کار کرده باشد و تجهیزات خارجی برای او گیج کننده باشند، در این شرایط، تجهیزات ایراتی، بهترین تجهیزات رستورانی هستند. منطق و تجربه به ما می گوید، بهترین فهرست تجهیزات رستورانی، ترکیبی از تجهیزات ارزان و تجهیزات خارجی با تکنولوژی بالا می باشند. شرکتهای زیادی در این زمینه مشغول به کار می باشند که تیم ما با همه آنها کار کرده است. از شبستری و شوشتری گرفته تا پرشیا استیل. ولی در بین همه این شرکتها، مقدم تجهیز و دمساز صنعت را ما پیشنهاد می کنیم. شرکتهایی مثل کیچن تک و سوپر فراست هم از جمله شرکتهای بین المللی خوب می باشند.

اگر این صفحه را به این 4 شرکت نشان دهید، 5 درصد تخفیف "وحید بخشی" به شما می دهند.

6* برای راه اندازی رستوران چه مراحل لازم است؟
ابتدا لازم است مفهومی که قرار است به مخاطب منتقل شود را ارزیابی کنید. مثلا من ایده ای دارم که کل غذاهای رستورانم با میوه آماده شود. خب مفهوم رستوران من میشود سلامت و تندرستی و طعم طبیعیت. بر این اساس کار ما اغاز می شود. در مرحله ی بعدی باید سراغ یک مشاور بروید تا ما راهنماییتان کنیم که آیا این ایده شما مقرون به صرف هست یا خیر. نهایتا مشاور خوب شما را راهنمایی می کند در مورد ملک رستوران،تجهیزات،نیروی انسانی و نهایتا افتتاح. پس اگر حتی خودتان هم کننده هستید، از خدمات یک مشاور خوب بهره بگیرید و کارها را دیگر سپاری کنید. نتیجه بهتر است.
7* هزینه راه اندازی رستوران چقدر است؟
اگر در تهران تصمیم به راه اندازی رستوران دارید، ملک نقش مهمی را ایفا می کند. من در مورد ملک حرفی ندارم لیکن قبل از قرارداد ملک حتما از خدمات یک گروه مشاور عالی استفاده کنید. ویوو تیم به شما می گوید که این ملک از لحاط استانداردهای رستورانی در چه وضعیتی قرار دارد. اما برای خرید تجهیزات بطور متوسط حدود 200 میلیون تومان نیاز دارید. برای دکور هم حداقل 100 میلیون تومانی را در نظر بگیرید. تبلیغات هم از شما حداقل 50 میلیون تومان بودجه میخواهد. برای راه اندازی اولیه هم حدودا 20 تومان نیاز دارید. خرید مواد اولیه و مجوزهای لازم برای افتتاح هم بگیریم 30 میلیون تومان. یک مشاور خوب هم حداقل 30 میلیون تومان ارزش دارد. با یان حساب سر انگشتی به یک عدد 400 میلیون تومان، بجز ملک می رسید. برای صرفه جویی در این عدد باید آیتمهای منو را سبک کنید و سبک رستوران را به سمت فست فود کوچ سوق دهید. ویوو قویا تاکید می کند اگر تامین چنین مقادیری برای شما دشوار است،به صنعت رستوران وارد نشوید. این صنعت محل حضور کارتلهای مسکن و ملک است و جای افزاد ضعیف از لحاظ مالی، واقعا نمی باشد. شاید در صنعت دیگری بتوانید هنرنمایی کنید ولی از ویوو، برداراانه، بپذیرید که اینجا صنف خشن و ضعیف نوازی است. با احتیاط وارد شوید.
8* مشاور خوب برای راه اندازی رستوران از کجا پیدا کنم؟
بجز بهترین تیم مشاور راه اندازی رستوران،ویوو تیم، من آقای سهیل پهلوان شاندیز را به شما پیشنهاد می کنم. آقای ایروانی هم در زمینه نقشه آشپزخانه و تجهیزات کمک زیادی می کند. سراغ هر عزیز همکاری می روید، سراغ دوستانی که تعداد زیادی رستوران را ران اندازی کرده اند، نروید. اینها هنرشان تکراری شده است و رستورانی که برای شما خوابش را می بینند،احتملا شبیه یکی از رستورانهای قبلی است. سراغ جوانهای با سواد و تحصل کرده و یا گروههای خوش نام بروید. البته بهترین پیشنهاد کار با "ویوو تیم" است . چرا که ویوو اگر کاری را به بهترین نحو نتواند انجام دهد، فرد یا گروه مناسب را بدون چشم داشت به شما معرفی مینماید.

راه اندازی رستوران | هزینه راه اندازی رستوران | بهترین رستوران | بودجه راه اندازی رستوران | هزینه راه اندازی رستوران | رستوران فرنگی | رستوران بین المللی | رستوران مدیترانه | رستوران فرانسوی | کافه نان | پیتزا | راه اندازی پیتزا | استخدام پیتزا زن | همکاری با شف | شف بین المللی | شف ویوو | راه اندازی رستوران صفر تا صد | شف وحید بخشی | سرآشپز | بهترین شف ایران | بهترین راه انداز ایران | بهترین رستوان ایران | بهترین پیتزا ایران | خمیر پیتزا | دستور تهیه پیتزا هات | دستور تهیه پیتزا دومینو | خمیر پیتزا هات | فرمول خمیر پیتزا هات | فرمول خمیر پیتزا دومینو | فرمول خمیر پیتزا آمریکایی | آموزش پرسنل رستوران | اجاره مغازه در ایران مال | خرید مغازه در ایران مال | مشارکت رستوران |

تماس بگیرید:

راه اندازی رستوران فرانسوی،راه اندازی فست فود،راه اندازی فودکرت،مشاوره رستوران،مشاوره فست فود،مشاوره راه اندازی رستوران،شف ویوو،شف وحید بخشی،رستوران بین المللی،فودکرت بین المللی،فود کورت بین المللی،راه اندازی فود کورت